Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Dancsó Péter...

Szerintetek Dancsó Péter (videomania) "el van szállva magától"?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam h azok akik találkoztak vele személyesen azoknak ez volt az első benyomásuk. Aki a videói alapján állítja ezt, az még a videó nézéséhez és a poénok, irónia értelmezéséhez is laikus. Én nem ismerem és nem is találkoztam Dancsóval (félek soha nem is fogok), de attól még érdekel hogy mit gondolnak mások egy olyan kivételes személyiségről mint ő :)

A videóit imádom és mindig várom az ùjakat! :) <3



2014. nov. 8. 11:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
NEM TUD REPÜLNI TE ATOM!!!
2015. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Milyen rózsaszín felhő!? NEKEM CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ALMAFELHŐIM VANNAk kedves válaszoló!!!!! :p
2015. márc. 25. 10:29
 13/15 anonim ***** válasza:

nem kel ahoz személyesen találkozni az ürgével hogy tud hogy egy beképzelt kis ta'paraszt

akinek fogalma sincs az életről mert eltatrják és anyi a dolga hogy tegye az agyát

2015. jún. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az utóbbi években igen, szerintem eléggé elszállt magától. Már csak a pénzért csinálja a videókat. A régi szikra teljesen kiveszett belőle.
2018. jan. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Teljesen kiveszett a szikra Dancsó Petiből: 2015 óta egy nézhetetlen, idegesítő, túlértékelt és unalmas divatvideós. És igen, rettentően elszállt magától. Már csak a pénzért csinálja a videókat. Gondolatokat és ötleteket nem fektet beléjük, "minek, hiszen a 10-15 évesek minden sz@rt megesznek" alapon. Nagyon sajnálom, hogy idáig süllyedt, de hát már nincs mit tenni. A lehetősége is elúszott, hogy visszakerüljön a csúcsra. Beszippantotta a hírnév, eladta magát, alaposan. Kár érte.


De amíg sz@r van, veréb is van. Tehát Dancsó egy jó ideig még fent tud maradni. Majd csak rájönnek a kis dancsicskák, hogy van igényesebb szórakozás is ennél a túlértékelt alaknál, ki tudja. Az is lehet, hogy rájönnek, hogy DP régi videói voltak az ászok, és azokat kezdik el nézni. (Bár utóbbira nem hiszem, hogy nagy esély lenne).


De hát nem csak Dancsó Peti az egyetlen, aki alaposan eladta magát karrierje alatt: ott van Gálvölgyi, az Irigy Hónaljmirigy, a Metallica és még sorolhatnám. Gálvölgyi a Retekklubhoz való bekerülése után lett egy ripacskodó majom, az IHM műsorának színvonala 2007-ben süllyedt a béka feneke alá (az albumaik szerintem jók voltak egytől-egyig). A Metal Icának pedig nagyjából a Fekete Album volt az utolsó értékelhető anyaga. Én mondjuk soha nem szerettem a Metallicát, de a régi számaikat legalább meg bírtam hallgatni. Az újak viszont csapnivalóak.


Mindegy. Tehát igazán nagy kár Dancsóért, de már az Isten sem tud segíteni rajta. Régen jó volt, most már értékelhetetlen.

2018. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!