Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki vagyok fordulva magamból,...

Ki vagyok fordulva magamból, nem tudok koncentrálni semmire. Veletek történt már ilyen? Mit ajánlotok mit csináljak?

Figyelt kérdés

egész nap csak sírok rívok, néha úgy érzem fölösleges vagyok a világon hogy én nem tudok semmit, állandóan csak röhögnek rajta hogy hülye vagyok lehet hogy csak viccből de rosszul esik...

nagyon érzékeny típus vagyok..

apám is állandóan kiabál velem hogy menjek már ki a szobámból.. de én jobban érzem magam egyedül ahol nem sértenek meg...

de valahogy tanulni sem tudok, nem tudok koncentrálni?

hogy kezdjek el jobban tanulni? van hogy valamit elolvasok de azt sem tudom mi volt az...



2014. nov. 8. 14:25
 1/3 rebeka022 válasza:

találj valami hobbit nekem is az segített,hallgass sok zenét!

A tanulás terén próbáld meg kizárni a külvilágot és koncentrálj az adott tantárgyra!

Sok sikert ;)

2014. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a hozzászólást:) hát rbálok de egyszerűen valahogy nem megy, és mégis hogy próbáljam kizárni a külvilgáot?

..

az a baj hogy bármi történi velem az minden másra is hatással van, mint pl a tanulásra és ezért nem tudok koncentrálni, és nem tudok tanulni...

pl tegnap előtt irtam egy dogát, a füzetemet , a tankönyvemet mindent ellvastam vagy 10-15x de semmi nem ragadt meg rajtam.. :(

2014. nov. 8. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
dobj be egy snickers-t!
2014. nov. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!