Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne a halálról...

Mit tegyek, hogy ne a halálról járjon az eszem?

Figyelt kérdés
15 Éves vagyok,most fogok ballagni majd és egyfolytába arra gondolok milesz velem.Azon gondolkozok mikor halok meg és mi lesz akkor.Nagyon rosszul szoktam lenni napokig és nyugtatozom magam:( az útóbbi időben nagyon sok gyógyszert szedtem be,hogy jobban legyek,de egy időre eltünnek a fájdalmak.. Utána megint elő jönnek.Nem tudom már mit tegyek. Voltam már pscihológusnál is,de őszintén szólva nem nagyon segített a problémán:(Ez valószinűleg egy gyerekkori problémából adódik szerintem mert kiskoromban szüleim elváltak és apukám eltünt,de aztán visszajött amikor eltünt azthittem meghalt sokáig sirtam.. talán ettől van ez?kérlek segítsetek nem tdom már hogy mit csináljak.:\'(
2008. aug. 13. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pánikbeteg vagy. És nem pszichológus kell neked, hanem orvos, pszichiáter.
2008. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elég kemény, ide már tényleg pszichiáter kell, a halál gondolata meg... Fogadd el, egyszer mindenki meghal.
2008. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Énis sokat gondolok a halálra énis hasonló cipőben jártam és járok néha már azt kívánom hogy öljön meg isten pszichológusnál meg ilyeneknél nem voltam de nagyon szar a lelki világom és bánatos vagyok:(
2008. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

menj pszihiháterhez, bár nekem nem sokat segített.

ami segített, h mivel az ismeretlen miatt félnek az emberek a haláltól, próbáltam sokat megtudni róla (elfelejteni sehogy sem tudtam), és végül rájöttem, mi lehet a halál után. higgy valamiben, akár Istenben, akár a reinkarnációban, akár abban, hogy a halál nem más, mint egy hosszú-hosszú, végtelen alvás, abban, ami számodra a legvalószínűbb...

2008. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

lehet lehurrogni, de szerintem te egy egyszeru idegbeteg EMO-s vagy! nem pszihiater kell neked, hanem egy jo nagy veres.

es el ne kezd vagdosni magad meg ilyenek, mert meg a vegen tenyleg belehalsz s megtudod mi is van odaat.

2008. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bazdki egyáltalán nem biztos, hogy emós! tudod, halálfélelem és lelki betegség létezett az emós korszak előtt is... nagyon sajnálatos, hogy mindenki, akinek pszihikai zavarai vannak, elintézik azzal, hogy emós... ahelyett, hogy segítenének... ez egy nagyon nyomasztó érzés, és valamit tenni kell vele, mert tényleg bele lehet őrülni.
2008. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
eggyátalán nem vagyok emós!!! sőt inkább ellenzem az ilyet. és amugy köszönöm a válaszaitokat.és felkeresek egy pszihiátert.
2008. aug. 14. 19:43
 8/10 anonim válasza:
Ezen mindenki elgondolkozik,de te élsz.Te a küldetésedet amiért az Isten tetemtett a szüleid örömére,a világnak,még nem halytottad végre.A halál majd jön magátol azt az ember megérzi.Ha segít beszélj nyíltan egy plébánossal,menj misére,örvendj hogy kék az ég,örvendj hogy majd férjhez méssz,gyereked lesz akit gondoznod,ápolnod.síratnod ölelned kell azért hogy valaki mondja neked szeretlek,te vagy az életem.Örülj,hogy fiatal vagy,eszed van,szüleid vannak,előtted a jövőd amit te alakítasz magadnak.
2008. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
énis rengeteget gondolok a halálra h milesz akor? nemakarok.. félek tőle:( énis szenvedek
2008. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na de kérem!^^ A halál. Igen, mindenkivel megtörténik egyszer. De addig még van idő^.~ Tessék kiélvezni!^^ Bulizni[persze csak mérsékkel!], hülyülni és nevetni sokat! Kijárni, megnézni a helyes pasikat^^" Szerepjátékozni, zenét hallgatni. Sokat! Koncertre és fesztekre járni. Sok jó klippet nézni. Élvezni az életet, igen! Megismerni új dolgokat. Ne tessék rosszra gondolni! Pozitívan! A lehető legpozitívabban hozzáállni a dolgokhoz! Erről pont most beszéltem bnőmmel. Arra jutottunk, hogy mindenhez jól kell hozzáállni, nem félni, élvezni mindent^^ Próbáljátok ki^.~ Csók, és nyugi^.~
2008. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!