Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jógában ál megtiltani a...

Jógában ál megtiltani a barátnöm anyukájának ha a barátnöm járjón hozzám?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szó hogy 20éves vagyok a barátnöm meg 16 és járunk már 1 éve!de az anyukája nem engedi el hozám,szal még abszolutt nem volt nálam!ezt jógában ál neki megtiltani?törvényes?mit lehet ezelen tenni?
2011. júl. 24. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jógában ilyen állásról nem tudok.
2011. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
törvényes, mivel a lány nem múlt el 16, tehát nem nagykorú. Így még az anyja felel érte, tehát megtilthatja, hogy a lánya ne járjon hozzád
2011. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nem múlt el 18*

elnézést félre nyomtam

2011. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Értem:( hát köszönöm a válaszokat:(
2011. júl. 24. 18:04
 5/17 anonim ***** válasza:
Ígenn, jógában ál megtiltani nekí, mert hozzád járjón a lány.
2011. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Egy ilyen hülyéhez mint amilyen az írásod alapján lehetsz én se engedném el:D
2011. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Persze , talán mert még gyerek te meg még helyesen sem tudsz írni! Lehet nem így kéne megközelíteni a kérdést hogy "jógában ál e" hanem jó kapcsolatot kialakítani az anyósjelöltel. De hogy támadási felületet keresel rajta meg jógi lépéseken keresztül akarod hogy elengedje hozzád az NEM a járható út! Szerintem.



ui: Mikor írod a kérdéseket a program hullámos piros vonallal aláhúzza a helytelenül írott szavakat.

Nagy segítség lehet. A mostani kérdésed nem volt végig aláhúzva??

2011. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
na és ha tegyük fel az apukája engedné!csak az anyukája nem,és az anyukája ideg állapota,külömbözö betegségek,traumák végett ideg betegnek mondható!(ami igy van,gyogyszeres kezelés+rendszeres idegorvosi vozsgálatok.)még igy sem lehetne valami kiskaput találni?
2011. júl. 24. 18:09
 9/17 A kérdező kommentje:
5,6hozzászóló ha nem tudtok a témánál maradni akkor légyszives kiméljetek meg a hüjeségeitektöl.köszi
2011. júl. 24. 18:12
 10/17 anonim ***** válasza:
egy kiskapu van: le spanolsz a kedves anyukával, pertut köptök, elszívjátok a békepipát, és reménykedj, hogy elengedi hozzád. Jogi úton nem támadható, szóval ha komolyan gondolod, az anyós lelkére kell hatni :)
2011. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!