Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merjem megkerdezni errol a...

Merjem megkerdezni errol a szuleimet vagy inkabb hagyjam?

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo hogy 15 eves vagyok eddig mindig a szuleimmel szilvesztereztem,,9.-be jarok.

Nem szoktam jarni bulikba a tavasszal, voltam ifjusagi napokon es max ejfelre haza kellett ernem.

Iden szeretnem a barataimmal tolteni a szilvesztert, a suli szervez szilveszteri bulit es oda elszeretnek menni barataimmal, de nem tudom hogy elengednek-e mert szerintem tul korainak fogjak velni hogy szorakoznzi menjek...nektek mi a velemenyetek, tenyleg korai?


2014. nov. 8. 19:16
 1/2 A kérdező kommentje:
ja es lany vagyok
2014. nov. 8. 19:22
 2/2 anonim ***** válasza:

hát én sem voltam nagy bulizós 9-ben, de azért mindig el voltam engedve ha akartam menni. szerintem ennyi idősen ez normális főleg szilveszterkor és főleg ha az iskola szervezi. szerintem ott nem lesz piálás meg ilyenek (tudom, hogy iskola szervezte zenés-táncos éjszakai rendezvényeken is isznak) de nem muszáj meg minden

szóval szerintem nyugodtan kérdezd meg őket :)

18/f

2014. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!