Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikkor lehet megkérdezni egy...

Dkov06 kérdése:

Mikkor lehet megkérdezni egy lányt hogy akar e szexelni?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert 19 éves vagyok és még nem voltam lányal ágyban és van egy barátnöm és 0egyszer találkoztam vele 14 év után egy suliban ismertem meg de sokáig nem találkoztam vele STB rátérek a lényegre mikkor szabad egy lánytol meg kérdezni hogy akkar e szexelni? nem mert mertem még rákérdezni nem tudom mikkor van itt az ideje ha tudnátok segiteni az jó lenne

2014. jún. 4. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Uhh...szerencséd, hogy személyesen és nem írásban kérdezed meg, mert ilyen helyesírás mellett nem sok esélyed lenne nála...

De ha van eszed akkor finoman célozgatsz rá, és nem egyenesen kertelés nélkül teszed fel neki a kérdést. Szerintem az olyan kiábrándító.

2014. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy kérdezek rá egy példát írj nekem kezdö vagyok köszi elöre és bocs a helyes írás miat
2014. jún. 5. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!