Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek idén milyen lesz...

Szerintetek idén milyen lesz a tél?

Figyelt kérdés
Mi hallottatok innen, onnan milyen lesz? Lesz sok fagy, több hó lesz mint tavaly stb...?

2014. nov. 9. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hideg és csapadékos.
2014. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én kevés Havat tippelek ritka fagyokkal...
2014. nov. 9. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. A nyár elég csapadékos és hűvös volt szerintem, az alapján kemény telet jósoltam volna.


Az eddigi ősz alapján viszont enyhe telet jósolnék. Tavaly is kb. ilyen volt az ősz... Az utóbbi héten már elővettem a télikabátot, viszont a mostani hétvégén megint a legvékonyabb kabátomat vettem fel, sőt, sokan megint kabát nélkül sétáltak az utcán.


Novemberben ilyet 10 éve még el se tudtam volna képzelni! Nálunk a kertben most nyílnak a virágok (krizantén), és méhek zsonganak mindenhol!! Ilyet még soha nem láttam novemberben. Nekem az a normális, hogy ilyenkor már köd van és kemény fagyok vannak, nem pedig ilyen enyhe idő.


Remélem a télen azért hidegebb lesz, mert én nem szeretem az ilyen langyos, semmilyen időjárást, főleg decemberben. Teljesen elrontja a karácsony hangulatát :( Bezzeg, februárban és márciusban esik a hó keményen, amikor már enyhülnie kéne az időnek...


Kicsit elcsúsztak az évszakok, és nem jó ez, szerintem.

2014. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled utolsó.
2014. nov. 9. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz, úgy, ahogy tavaly sem volt, én már vérző szívvel eltemettem magamban a tél nevű évszakot. Megint sok kárát fogjuk látni annak, hogy teljesen megkergült az időjárás, a növényeknek kimarad a pihenőidőszak, a rovarok röhögve áttelelnek. Talán már a medvék sem alszanak téli álmot... Pár éve ilyenkor hó volt, nem 18 fok és napsütés.
2014. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:(
2014. nov. 11. 19:44
 7/9 anonim válasza:
0%
Ilyen is, olyan is... h*lye kérdésre h*lye válasz...
2014. nov. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Reméynkedem benne, hogy legalább karácsony környékén látunk havat. Nagyon enyhe ez a november de ha bejönnek a jóslások akkor már e-hónap végén lesznek is napközben 0 fok körüli hőmérsékletek, ami talán esélyt ad arra hogy decemberre még lentebb essenek a hőfokok.
2014. nov. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a zimankót, ezért szintén az enyhe télben reménykedtem egészen tegnapig, amikoris belefutottam ebbe a cikkbe:

[link]

De ha tényleg így lesz, akkor legalább jövőre kevesebb vírus és szúnyog lesz... :)

2014. nov. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!