Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nagyon berúgtam, úgy hogy...

Ha nagyon berúgtam, úgy hogy semmire sem emlékszem lány létemre, és először és utoljára fordult elő az nagyon ciki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
ha semmi gáz dolgot nem csináltál részegen akkor nem
2010. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Ez még a legjobbakkal is előfordul! :D

Ha nem rendszeres, csak így alakult, nem gáz szerintem.

19/L

2010. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Igen elég ciki... De manapság ez a menő. A piának semmi értelme nincs, vannak más finom dolgok, szomjat nem olt, és feloldódásban sem segít csak eltussolja a dolgot. Porblémái is sok embernek vannak mégis kibírják pia nélkül, szóval erre nincs indok. És ne mond hogy többet nem lesz ilyen, mert ezt nem tudhatod. Remélem az ilyen lányok mind megszívják... PL. 9 hónap múlva rájönnek hogy valami baj, elkapnak valam i betegséget vagy a neten látják viszont hogy mit csináltak abban az időben ami kiesett nekik...

Szerintem ez elitélendő és kész... Az ilyen emberek mind lenézik azokat akik nem buliznak sokat mert nem érdekli őket, nem isznak, nem cigiznek, nem pasiznak agyba-főbe, tanulnak, nem csinálnak magukból hülyét stb... Pedig aki ilyet csinál azzal tuti nincs rendben valami... De hiába is mondom én csak egy lúzer vagyok de legalább eszem van hogy nem csinálok ilyet xD

18L

2010. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem se gáz, megesik az ilyen, csak tényleg ne sűrűn,

mert azért gondolom elég fiatal vagy még szóval nem ez lesz az utolsó, saját tapasztalat.

2010. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Számomra nincs undorítóbb látvány mint egy részeg nő! Én nem tudom, férfiaknál se tolerálom nagyon, de még azt mondom elmegy. De amikor részeg nőt látok... Hát valami borzalom! Nem a spicces emberről beszélek, hanem az igazán részeg nőről. Szerintem visszataszító egy jelenség. Kérdező, többet tényleg soha ne csináld, szóval ne vidd nagyon túlzásba.
2010. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!