Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a sorozatnak,...

MoroSzabi kérdése:

Mi a címe annak a sorozatnak, ami több, mint 10 éve ment a TV-ben és a főszereplő lány a mutatóujjai összeérintésével megállította az időt és, amihez hozzáért az újra feléledt? Az apja talán valami űrlény, bár erre nem emlékszem pontosan.

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Űrapu (Out of this world)
2011. júl. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, én csak olyanra emlékszem, egy pár éve ment, amikor a Sthol András a jobb ujjai hegyét összeérintette a bal keze tenyerével, és akkor leállt a szavazás. Azt hiszem, annak Való Világ volt a neve.
2011. júl. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, tényleg ez, bár keresgéltem, de nem nagyon találtam róla semmi fontosabbat, de továbbnézelődöm. A lényeg, hogy megvan a cím!
2011. júl. 8. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Bakker de jo hogy raneztem erre a kérdésre en is lattam régen.hol lehet meglesni? ?Urapu tok jó
2019. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!