Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedtem, de nem lett vége,...

Asdnoname kérdése:

Verekedtem, de nem lett vége, szerintetek?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy körülbelül 2 hete voltam barátnőmmel egy házibuliba, és beszélgettem egy haverommal ott, barátnőm pedig táncolt a barátnőjével körülbelül 2 méteres távolság volt köztünk, és pont láttam ahogy egy akkori haverom aki már nem az rányomul és barátnőm félrehúzódott én meg oda szóltam idegembe, hogy figyelj már ő a barátnőm ő meg elkezdi, hogy: oszt akkor mivan? Te egy hülye gyerek vagy csak, mondom neki hogy: akkor kint is megbeszélhetjük, kimegyünk elkezd csicskázni én meg torkom szakadtamból ordibálok vele és vert egy tenyeres pofont én meg levertem a földre stb az a lényeg ,hogy összeverekedtünk és mindenki úgy ítéli el, hogy én vertem meg, tehát én győztem, de én döntetlenre tippelek, csak annyi, hogy a gyerek majdnem megfulladt mikor folytottam, lilla volt az egész feje, mondta is ott a haverjának, a végén, hogym ajdnem megfulladt, a feje beszakadt nekem meg a szemöldököm feldagadt, de most hibátlanul énse tudok védekezni, és 1,5éve járok kick box-ra és első utcai balhém volt, és 3 éve ismerem a gyereket akivel régebben lógtam hébe-hóba, és az volt a poén, hogy lábamat nem használtam, egész balhé alatt nem jutott eszembe, hogy én hova is járok sportolni stb... És én korrekten szóltam oda az elején, ő meg már akkor pattogot szóval, nem én kezdeményeztem az egészet csak mikor tenyerével arcon vágott akkor befogtam a nyakát és folytogattam aztán elengedtem úgy gondoltam, hogy nem akarom, hogy ájulásért mentő, rendőrség stb, abból csak én szívok jobban és ahogy elengedtem 15 másodperc múlva kb elbotlott és felállt és vert 1et nekem és onnantól ment a bunyó, megfejeltem beszakadt a feje stb... meg a balhé végén elmentem vízért haverhoz aki nem messze lakott onnan és mire visszamentem már aludt a srác. én 17 vagyok ő 16 és én 188 cent ivagyok 70kg ő is kb 65-70kg és 175 körül lehet. És a vissza hallottam, hogy a gyerek elkezdett kondizni,boxra járni, hogy engem megverjen és én nem farsulok be most se, csak nem akarom már ezt folytatni, mivel ne mlátom értelmét, megint megverem és akkor addig fogja hajtani a kondit,boxot míg elnem ver? Értelmét nem látom, mint az oviba, semleges nekem ez a téma, nem is dicsekszem ezzel, le se tojom, de ő még nem akarja abba hagyni, és nemtudom mit csináljak folytassam vele ezt a konfliktust? van értelme? Mert akkor megyek én is kondizni tömegetnövelni + jumbo, mert úgyis tervezem már 1 hónapja és akkor csináljuk ezt? Ő amúgy semmi edzésre nem járt még eddig, csak szívott 3éven kb...
2014. nov. 10. 15:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!