Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Majka lett a Leggazdagabb,...

Majka lett a Leggazdagabb, Legvagyonosabb magyar sztár, celeb híresség. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Majka 47 milliót kaszál egy évben.

2014. nov. 10. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szokásom mások zsebében turkálni.

És alapból nem érdekel a fickó fejen is állhatna akkor se

2014. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit szólok? Több dolgot is szólhatok Ferike.

1. És? Nem én adom neki, nem az én adómból kapja, nem tőlem csórja el. Tőled sem, másoktól sem. Ha semmivel ennyit lehet keresni, aki mindenki hülye, aki gyárban melózik.

2. A kereskedelmi tévék reklámokból élnek. Ha Majkával lehet eladni mosóport, akkor Majka lesz a tévében. Ha tudósklubra ülnek oda az emberek nagy tömegben, akkor a tudósok fognak sok pénzt kapni.

3. Ha itt valaki kiír egy kérdést arról, hogy mondjuk jó filmet, könyvet, zenét, én a legjobbakból válogatok. Nulláig le leszek pontozva, mert ma a vámpíros-vérfarkasos-kommandos szemetek a menők. Zene helyett a zaj, érzelmek helyett a valóságban soha nem létező kaland.

2014. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!