Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok arról az emberrő...

Mit gondoltok arról az emberről, aki feltörte az adatlapom egy közösségi oldalon és az én nevemben írt pocskondiázó leveleket egy ismert magyar híresség gyerekének?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy egy undorító féreg.A minimum,hogy feljelenteném.
2009. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megrugdosnám:S Szemét és aljas...gondolom nem tudod ki volt az, szóval gyáva is. Senki nemtudta a jelszavadat? mert ha valaki tudta , azis lehetett. Ahogy az első hozzászóló írta jelentsd fel.
2009. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel!
2009. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos,nem tudom ki az,4 emberre gondolok,de akinek irkált,az anyját is felvette msn-re,de az anya nem igazolta vissza.
2009. júl. 5. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:

ha feljelentést nem akarsz:

ha az email-ed nem törte fel, és nem ugyanaz volt a jelszó, akkor a közösségi oldalról küldj jelszóemlékeztetőt, amit az emailedre küldenek ki. És így megtudod hogy mire írta át, vagy elküldik a jelszavad. Megváltoztatod valami nagyon bonyolultra, és átírod mindenhol a jelszavad a régiről.

2009. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már kértem új jelszót,be tudtam lépni.
2009. júl. 8. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!