Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy 600 négyszögöl nagyság...

Csiborro kérdése:

Van egy 600 négyszögöl nagyságú telkem mit érdemes beleültetni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami nem sokba van nem kell vele foglakozni sokat és azért meg is éri...Gondolok itt napraforgó,repce,zab stb...

2014. nov. 10. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Szabad egy filmből idéznem: A föld is csak annak terem, aki verejtékezik érte…

Ha könnyű megélhetésre vágysz, kevés befektetéssel, akkor a termőföld nem a te világod.

2014. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de nem azért írtam mert nem akarok ott szenvedni rajta hanem épp azért mert nem szeretném h csak ott áljjon üresen és sajnos időm sincs annyi h foglakozzak vele..
2014. nov. 10. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Repce, lucerna, bükköny. Csak kérdés, hogy mit tudsz kezdeni a terméssel?
2014. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Búza?

kukorica?

Krumpli?

Csicsóka?

2015. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha négyzetméterben adnád meg a területét, akkor biztos könnyebb lenne válaszolni.
2015. nov. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös, ne ess kétségbe, hogy nem tudsz hasznos választ adni. Tessék 2157,9906 m2. Most már tudsz neki tanácsot adni?

Egyébként a hivatalos földnyilvántartást kivéve az öl, négyszögöl használatos mértékegység.

2015. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiába linkelgetsz Wikipédiát, én akkor is megkérdezem az illetőtől, hogy hány négyzetméterről van szó, mert a négyszögölös adat nekem nem mond semmit. Sajnos nem vagyok fejszámolózseni, hogy pl. 550-et összeszorozzak 3,6-tal számológép nélkül, de gondolom az emberek legalább 90%-a sem az és nem is vesztegeti rá az időt, ha van sokkal egyszerűbb módja is meghatározni a területet (m*m).
2015. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!