Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy bocoló mennyit keres?

Egy bocoló mennyit keres?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ, mit és hol bócól.

Naponta olvasni ilyen kérdéseket, de egyiket sem lehet megválaszolni. A saját szakmámban (amely merőben más természetű) van aki 70 körül visz haza, s van aki 600 ezret.

2014. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha a patológusra gondolsz nem tudom. de mivel ugyan ugy orvosit végeznek nem hiszem hogy joval többet mind egy orvos, tekintve hogy ök sem az alapján vannak megfizetve (sajnos) hogy mennyit tanultak és milyen fontos a munkájuk. olyan h boncolo szerintem nincs, nem ez a megnevezése (ink. boncmester). ha patologus akarsz lenni gyurj rá a kémiára, bioszra emelt szinten (meg kb mindenre h felvegyenek az orvosira :D) a boncmester akire szerintem gondolhatsz bondolo alatt, arra elég az okj. de azt boncmesterként keresd ne boncoloként.
2014. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs, én is elirtam, de na. értitek.
2014. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!