Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallott valaki Tamás Gáborról...

Hallott valaki Tamás Gáborról valamit, Németországba keres minimális nyelvtudással Kínai éttermekbe kisegítőket de folyamatosan?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve hallottam róla ,elöszőr hogy kínai éttermekbe keres egész németországba kisegítőket és "csak"50 ezret kér de ez is az utazási költségre kell ,mert hát kiviszik az embereket.

Állítólag bejelentenek és az első hónapba 700 eut a másodiktól 1000 eu a fizetés .szállást étkezést adnak +wifit.Heti hat nap meló 1 pihenő.És éves állás.


A kérdés az lenne,hogy valaki hallott e már róla és van e tapasztalata vele kapcsolatban?

Nem arra vagyok kíváncsi,hogy kevés a pénz+ ,hogy Kínaiknak ne dolgozz "szöveg" .


Válaszokat előre is köszönöm .



2014. okt. 23. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ő lehet a Balogh Szilvia!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

Felőlem csapódj be, nem írok olyat, hogy "kevés a pénz+ ,hogy Kínaiknak stb állítólag bejelentenek:DD " de amint azt az Oszkár telekocsinál láthatod, 10ezerért is el lehet menni innen.

2014. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a linket tanulságos .

Nem mernék elindulni ilyennel csak kíváncsi voltam mennyire "népszerű" a gyerek .

És azt is írta,hogy vagy ő vagy a kolléga nője viszi ki az embereket.

Úgyhogy szerintem egyről van szó .

2014. okt. 23. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!