Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki, aki találkozott már...

Valaki, aki találkozott már Alföldi Róberttel! Mire számítsak?

Figyelt kérdés

(Szeretem és tisztelem, akinek valami problémája van vele még most lépjen vissza!)

Szóval nemsoká lesz esélyem találkozni vele és szeretnék neki adni 1 rajzot (normális igényes, keretben, nem csak 1 lap). Miután fest is stb stb nem tudom hogy reagálna rá, félek az ilyen helyzetektől ezért kérdezném hogy akik találkoztak vele mi a véleményük róla? Mennyi esély van arra hogy örülni is fog neki?! 18L


2014. nov. 10. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztosan örülni fog neki. Lehet olyan kivételes helyzet, amikor az alkalom nem megfelelő, ha ilyenbe trafálsz bele, akkor sem fog elutasítani. Nem tudom róla elképzelni, hogy ne lenne barátságos, kedves.
2014. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, köszönöm!
2014. nov. 11. 06:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor és hol találkozol vele?
2014. nov. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Biztos örülni fog neki. A dedikálásokon is sokan vittek neki ajándékot és mindegyiknek örült, megköszönte.
2014. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem akkor nekem is ilyen szerencsém lesz, hogy örülni fog. :)
2014. nov. 11. 22:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Találkoztatok végül? Mi történt, hogy reagált? :)
2014. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem :((( "Sietett"
2014. dec. 10. 22:02
 8/10 anonim ***** válasza:
De leszólítottad, mondta, hogy siet? vagy leszólítani sem sikerült?
2014. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmi sem sikerült.
2014. dec. 14. 22:45
 10/10 anonim válasza:
Azon kell imádkozni, hogy Alföldi jó hangulatban legyen. Én kétszer tudtam vele eddig beszélni. Az első alkalomnál éppen jókedvében volt, és nagyon kedves meg barátságos volt velem!:-) Aztán mikor másodszorra sikerült, akkor meg pechemre pont nem volt jó hangulatban, fáradt is volt, és hát... majdhogynem elküldött engem a fenébe! :-(
2015. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!