Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meleg bárba megyek dolgozni,...

Meleg bárba megyek dolgozni, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Az igazság, hogy nem szoktam ilyen helyekre járni, de adódott egy munkalehetőség, és elfogadtam. Érdekelne, hogy mire számítsak, mire készüljek fel... Természetesen nem vagyok 'homofób' , csak nem nagyon ismerek meleg párokat sem. Esetleg valakinek valami tapasztalat?

23/N



2014. aug. 7. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Hogyhogy mire számíts? Melegre.
2014. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Én meleg vagyok,de nem voltam még ilyen helyen.

Kb ugyanarra,mint egy normál helyen.

Annyi,hogy itt fogsz látni egynemű párokat.

Max lehet kicsit közvetlenebb a hangulat az átlagosnál,mert gondolom állandó vendégek járnak oda.

De szerintem ez csak pozitív lehet.Így hamar megismered a vendégkört.Nem lesz olyan idegen.

2014. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Melyik városban fogsz dolgozni?
2014. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Budapestre, de ez miért lényeges?
2014. aug. 8. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
a pasi kérőid mellé lesz sok csaj kérő is. Szóval duplán válogathatsz.
2014. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Béla211 ***** válasza:

Attól függ milyen meleg bárban. Mert vannak szexbárok mint mondjuk a coxx. Ott tapasztalhatsz érdekes dolgokat....

De egy sima bárban semmi extra nem lesz max meglepődsz ,hogy néha megjelenik egy szkinhed is:D Megláthatsz egy két srácot csókolózni ennyi de ez sem annyira jellemző.Ha meg meleg discoba mész az alterbe mondjuk ott meg meglepődsz majd mennyi lány jár oda bulizni.Travik is vannak. Meg egymással táncoló fiúk.

2014. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én meleg vagyok,de nem szeretek táncolni:D
2014. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

A kollégák nagy része lehet félmeztelen vagy időnként nőiruhás srác lesz, sanszos, hogy néha beszórnak csillámporral, sok ragadós-cukros italt fogsz eladni (és feltakarítani is.). Ezeken a helyeken mindig ragad a pult, mivel itt a férfiak is koktéloznak, nem a sört locsolják szét hanem a martinit, bacardit, mai tait, meg ettől még vadabb pink-piros-lila-kék-zöld löttyöket.


Nagyfokú toleranciát fogsz kiépíteni a Lady Gaga/Rihanna/Scissor Sisters/Lykke Li és egyéb szutyokpopra, RNBre, csillámdiszkóra és társaira. Ezek sajonos a legtöbb helyen sok ismétléssel, loopban mennek, és elég idegesítőek. A rosszabbaknál van a szám közepébe beleugatós dj is.


Minden bulibna van legalább 3-4 a másiknemben beöltözős fiú/lány, általában ők a promóció része vagy djk, énekesek, táncosok. Időnként vetkőzős show, fiúkkal, lányokkal, meg mindefélével a kettő közt félúton.


A wcben néha dugnak. Nem mindenki, de megesik.


Sztem a lányok flörtölése nem gázos, egy átlag helyen egyenes hajlamú, tipikusan fedorás-niceguy szindrómás arcok sokkal parábbak. A legtöbb csajcsávó nem levakarhatalan, saját tapasztalatból értik, hogy ha nem pálya, akkor nem pálya.

2014. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Kieg: Ja és ez egy bizalmi munkakör, diszkrétnek kell lenned. Ha notórius pleykafészek vagy, ez nem a te munkahelyed. A kedves vendégeket illik nem látványosan felismerni, akkor is, ha egyébként félig-meddig ismert médiaszemélyiségek, fészbukon jelölgetést, törzsvendégnek utcán odaköszönést sem biztos hogy eröltetni kell.
2014. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És még jo eséllyel pénzt is fogsz keresni:-)
2014. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!