Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan bolt budapesten,...

Van olyan bolt budapesten, ahol Erzsébet utalvánnyal lehet vegyi árút vásárolni?

Figyelt kérdés
Mosószert,sampont,fogkrémet...ilyeneket szeretnék venni. Sparban és tescoban sajnos nem lehet, ahol lakom csak ezek vannak közel, de elmennék pesten akárhova ahol lehet.

2014. nov. 11. 12:14
 1/2 szil19 válasza:
57%
Sajnos nem tudom, de engem is érdekelne!
2014. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Eszter válasza:
Sajnos nem túl valószínű...Még az Auchanban sem fogadják el ilyesmire :/ Viszont esetleg egy-két kisboltban bepróbálkozhatsz, én jártam itt a közelünkben egy kisboltba, ahol elfogadták mosóporra, öblítőre is, sőt még sört is tudtam belőle venni, csak mindig vettem mellé egy zsemlét, vagy valamilyen élelmiszert :) De nyilván a boltosok többsége nem kockáztat, és most, hogy bejöttek az online pénztárgépek.... :/
2015. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!