Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mennyit tanultok/tanultatok...

Ti mennyit tanultok/tanultatok 7. -ben? (Általános iskola)

Figyelt kérdés

2014. nov. 11. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
en semennyit. ugy is hoztam a 4es atlagot.
2014. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Fizikát és kémiát valamennyire a képletek és vegyjelek miatt, a többit semennyire. Most kilencedikes vagyok nyelvvizsgával, és a Hermanban tanulok. Szóval nem a tanulás a lényeg.
2014. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt a durva, én már vagy ezer éve voltam hetedikes, de állandóan tanultam, hogy négyes átlagot hozzak. Tök átlagos képességű vagyok (nem tanulok könnyen, de nehezen sem). Akkoriban egyébként mindenki többet tanult. Ezek a mai fiatalok... :-)
2014. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

en egeszen pontosan 1988-ban voltam 7.-es, ugyhogy annyira nem vagyok mar mai fiatal :)


Aztan kozepiskolaban sem tanultam 2 evig, utana viszont rajottem hogy igy nem fogom semmire se vinni az eletben, belehuztam, es elmentem muszaki egyetemre, es azt is elvegeztem.

2014. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én most vagyok 8.-os, és saját tapasztalatból mondom, hogy ha nem tanulsz 7.-ben, akkor később nagyon nehéz dolgod lesz.. ugyanis a 7.-es tananyagra épül a 8.-os tananyag. hallgass rám, kezdj el minél többet tanulni. na figyelj.. én végig kitűnő tanuló voltam 6.osztályig, szín 5-ös tanuló. 7.-ben nem szándékoztam tanulni, így három 4-esem lett. igaz, csak 5-öseim meg 4-eseim voltak, de nekem/nekünk nem felelt meg ez az általam nevett pocsék bizonyítvány... és nagyon sajnáltam, hogy voltam ilyen hanyag, hogy minden előbbre volt, kivéve a tanulás..

8.-ban, most meg tanulok, mint az állat, gőzerővel.

2014. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is rengeteget tanulok. Csak azért kérdeztem hogy normális a napi 2 óra, hétvégén 3-4 óra naponta?!
2014. nov. 11. 19:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Sőt, az szuper! :)
2014. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!


Mintha csak a barátnőm kérdezte volna...

Én kiszámoltam.

Amúgy 7.-es vagyok. Kéttannyelvűbe(angolos) járok és mellette németül is tanulok.Mellette versenyszerűen ritmikus gimnasztikázom.

Én speciál rengeteget tanulok. Ahhoz hogy meglegyen a kitünő átlag. Szerintem nem normális az a mennyiség amit nekünk feladnak. Én megcsinálom; nem is arról van szó, hanem arról hogy ez az életünk. Semmi más.

Engem ez nagyon zavar! Napi több mint 2 óra! Úgy hogy bent ülök 7 tanitási órán. És még otthon majdnem ugyan ennyit kéne tanulni.

Szóval, IGEN, rengeteget kell tanulnunk.(sajna)

2014. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hetedikes vagyok. És nagyon sokat tanulok... De meg is van az ötös és szerintem is rengetek mimdent adnak fel...
2016. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!