Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy be akarják...

Miért van az, hogy be akarják tiltani a kör alapú kalitkát és a gömbakváriumot, közben saját fajtársaink embertelen körülmények között való élésért nem tesznek semmit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hogy hallotad-e, de a halak az oldalvonalukkal tájékozódnak. Egy gömb alakú akváriumban nincs egyenes fal és nincs sarok sem. A hal nem tud elbújni benne, tehát rosszul fogja magát érezni benne, vagyis állatkínzásnak minősül.
2010. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod van olyan, aki többre tartja az állatokat, mint az embereket. Sokszor már én is azt érzem, hogy kiábrándulok az emberekből..és inkább élnék messze a civilizációtól állatokkal, mint mondjuk egy nagyvárosban, emberek közt, akik finoman szólva lesz@rják, hogy mi van a másikkal. Szerintem igenis kell az, hogy az emberek foglalkozzanak az állatokkal, hogy azoknak jó legyen (vagy jobb).

Hallottam én is a fent írtakat a tv-ben, egy valamit nem értek: egy hal akkor is fogságban van, ha nem gömb alakú akváriumban van tartva. Egy állatkereskedésben minden állat fogságban van és nagyon pici helyük van arra, hogy éljenek. Tökmindegy, hogy az most milyen alakú akvárium vagy terrárium vagy kalitka.

2010. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

11:14

Ez hülyeség,hogy többre tartják az állatokat. Ezek nagyokosok SENKIT nem tartanak többre, egy darab sz.arnál. Csak ők léteznek. Ha igaz lenne amit írtál, nem lenne ennyi állatkínzás, mert a roh.adékok már börtönben csücsülnének, vagy kifizetnék a büntetést. Sajnos ebben az országban mindenki le van sz.arva magasról.

2010. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem azok az emberek tehetnek az állatkínzásokról. sem arról hogy nem büntetik megfelelően. mert nem ők hozzák a törvényeket.
2010. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak, akik igyekeznek segíteni az embereken is, és érnek el sikereket is, mégsem sikerül felszámolni a nyomort.

Sőt, ha minden ország, és minden jó akaratú ember összefogna a nyomor megszüntetéséért, akkor sem tudnák leküzdeni.

2010. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert állatkínzásnak minősül. Csak azt nem értem, hogy az nem számít állatkínzásnak, ha egy csirke ketrecben éli le az életét sz*rban állva úgy, hogy még életében nem látott napfényt?
2010. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!