Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti egyedül szoktatok bevásárol...

Ti egyedül szoktatok bevásárolni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes egyedül karácsonyi ajándékokat vásárolni? Az egyik barátom azt mondta, hogy szeretne velem elmenni karácsonyi ajándékokat venni, és én azt mondtam neki, h igen de ïgy belegondolva rossz ötlet volt. December 21-én szeretnék elmenni megvenni, azért mert akkor kezdődik a téli szünet és csak akkor érek rá, és karácsony elött pár nappal nagyon sokan vannak a plázákban. Egyszerűen nem lehet ott elférni, és ha 2-en mennénk akkor figyelni kellene a másikat, h nem tűnt-e el. Meg ha ő beszeretne menni egy olyan boltba ahova én nem akkor megkellene várnom azt mire kiválasztja azt amit szeretne. Nagyon sokáig tartana az mirr bevásárolnám az összes rokonomnak az ajándékát. Ha viszont egyedül mennék, akkor meg pár óra alatt végeznék és haza tudnék menni tök hamar. Szerintetek jobb lenne ha egyedül mennék? Ti, h vagytok vele?

2014. nov. 12. 19:42
 1/1 anonim válasza:

Elobb kellett volna gondolkoznod.

Ettol fuggetlenul,ennek az unnepnek a resze az ajandekvasarlas. Ez benne a jo. Amikor cikazol a sorok kozott,meglatsz egy csodalatos dolgot,es rogton egy rokonodra gondolsz,es megveszed neki. Csodalatos.

2014. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!