Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El mernétek indulni kocsival...

El mernétek indulni kocsival egyedül bevásárolni két kicsivel? (20 és 7 hónaposak)

Figyelt kérdés
Kölcsönkaptunk egy kocsit a hétre, így egy itthon maradhatott nekem és a gyerekeknek. Nagy bennem a késztetés, hogy nekivágjak vele a városnak (faluban lakunk), csak hát látom magam előtt a fiamat, ahogy nyüszít, hogy a saját lábán akar jönni és nem a bevásárlókocsiban ülni... Vagy vigyem a babakocsit, és csak pár apróságot vegyünk? Hmm... Bocsánat, tudom, hogy nem egy életbevágó kérdés, de ti nekiindulnátok két picivel kocsival?
2011. dec. 15. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menj nyugodtan,sokan járnak hasonló összeállításban - anya + 2 pici-vásárolni,városi anyukák is viszik magukkal a babusokat,hisz legtöbbször nincs is kire hagyniuk
2011. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekünk azóta van kocsink, hogy három és 1 évesek a gyerekeim. Én használom. És szoktunk menni. (Most már 2 és 4 évesek)

Vannak nagyon jól sikerült alkalmak, és van, amikor "zűrös".

Alap megfigyelés, hogy olyankor kell menni, amikor még nem hulla fáradtak. Vigyél túlélő csomagot (rágcsálni való és innivaló)


Amikor a nagy már ovis volt és a kicsivel mente, akkor gyakran ő motorral jött, és azt nagyon élvezte az Auchanban. :o)

Legalább a tieid még pelusosak. Klassz, amikor a bevásárló közepéről kell kirohanni, a kocsit félig telve otthagyni és télikabátban pisilni. :o)) De ebből még azt hiszem kimaradsz. :o)


Mondjuk annyi felmerül bennem, hogy sajnos most a karácsony miatt 2x annyian vannak mindenhol, és így azért nehezebb. Elsőre meg pláne. De ha bevállalós vagy, menjetek, max fél óra múlva visszafordultok.

2011. dec. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja, tehát hétköznap délelőtt menjetek. Viszont a péntek már ilyenkor is katasztrófa, legalábbis Bp-n.

Szóval mostanában én sem viszem őket ilyen helyre, megoldjuk máshogy.

előző

2011. dec. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Viccelsz? persze. Én mindig megyek. 3 éves, és 7 hósok a gyerekek.

És nem csak apróságokat veszek. Vigyél hordozókendőt, vagy valamit, ha akicsi megunja a soppingolást.

2011. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer élünk!! Próbáld ki!:-) Legfeljebb többet nem mész igy!:-) Valami barátnőd nem kisérne el?
2011. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, szinte mindig egyedül vásároltam velük.

A kicsivel még semmi gáz nincs, ha tele a pocakja és üres a pelus, talán ő könnyebb eset :)

A "nagy" már necces lehet, de attól függ, milyen típus.

Ha elüldögél a bevásárlókocsiban, akkor jó, de ha rohangálni akar, na az nem egyszerű...

A babakocsit vigyétek el végszükség esetére, ha elfér.

Jó szórakozást! :)

2011. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sok bátor anyuka van itt.Én nem megyek a gyerekekkel egyedül vásárolni, kivéve ha nincs ott apa.De inkább mamánál maradnak.

Amúgy kérdésedre válaszolva: Én nem a gyerekek miatt nem mennék hanem mert nem az enyém az autó, és biztos akkor történik vmi, ha valaki másé van nálam.Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de velem mindig ez van.

2011. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! Háát, lehet, hogy elindulunk az alvás után, előtte sajna nem úgy jött ki a lépés. Az autó egyébként a miénk, a férjem ment dolgozni a kölcsönkocsival. Azért tudnék csak apróságokat venni, mert ha a babakocsit is visszük, abba nem sok mindent tudok pakolni, ill. amellett nem tolhatok bevásárlókocsit. De abba legalább bele tudom kötni a nagyfiamat. Mert hát ő még nem olyan nagy, hoyg megértse, hogy nem szabad kijönni, és nem szabad mindenfelé szaladgálni.
2011. dec. 15. 13:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Én mindig így szoktam vásárolni. Kisebbik ül a bevásárlókocsi vásárlórészében, nagyobbik a bev.kocsi ülőrészében.

Próbáld ki, mit veszthetsz?

2011. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


Bevásárlólistával megyek, úgy gyorsabb! Nézelődni csak marha gyorsan szoktam :)

2011. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!