Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Kitti42 kérdése:

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszer nézegettem a youtube videókat, és megláttam ezt a nevet: james_mc.(természetesen fiú) Érdekesnek találtam, megnéztem egy videóját. Tetszett. Egyre több videót néztem tőle, és végül rajongó lettem. Megnéztem egy vlogját(amin az látszik, hogy éppen mit csinál), és tudjátok mi lett? Szerelem első látásra, ha szabad így fogalmaznom. Kiderítettem, hogy ár évvel idősebb nálam, de ez legyen a legnagyobb baj. De most jön a csavar. Érden lakik, ami nagyon messze van az én lakóhelyemtől. Beletörődtem, de pár hónappal később éjszaka csak rá tudtam gondolni, és hogy soha nem lehet az enyém, pedig nincs barátnője. Elkezdtem halkan sírni, míg végül elaludtam. Következő este is sírtam, és ez így ment végig 4 napon keresztül, hogy csak rá gondoltam, sírtam miatta. De aztán megtudtam, hogy PONT A SZÜLINAPOMON Budapesten lesz egy rendezvény, amin ő is ott lesz. Természetesen elmegyek rá. De ezek után mit csináljak? Tartsam be ezt a mondást:

Ne sírj senki miatt, inkább töröld ki azokat az embereket az emlékezetedből akik miatt sírnod kell.

Vagy mit csináljak? Össze vagyok zavarodva. Kérlek, segítsetek!



2014. nov. 13. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy odamész rajongani hozzá, akkor nem fogsz kitűnni a tömegből. Ha már azon fáradozol, hogy személyesen találkozz vele, akkor gondoskodj arról, hogy biztosan emlékezzen rád. De ha nem tudtok találkozni, akkor meggondolandó, hogy fuss utána. Gondolj bele, milyen hirtelen tetszett meg. Ez csak valószínűleg egy fellángolás. Én azt mondom, hogy gondold át magadba, hogy érdemes lenne e a fáradozás, ha ilyen nagy a távolság.
2014. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos igen, a pár év nekem 6 évet jelent, mivel én vagyok 10, ő 16:((((
2014. dec. 2. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!