Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik nyelvet nehezebb...

Melyik nyelvet nehezebb megtanulni? A spanyolt vagy a franciát?

Figyelt kérdés
Most fogok felvételizni egy olyan gimnáziumba ahol kötelező 2nyelvet tanulni!az egyik az angol lesz mert eddig is ezt tanultam,így maradt a német,francia,spanyol,olasz,orosz!az orosszal màr próbálkoztam de nem jött be,ugyan így a német!maradt a francia,spanyol,olasz,de valahogy az olasz annyira nem fogott meg,tudom hasonlít a spanyolhoz de valahogy mégsem!így már csak a francia és a spanyol maradt!melyik a nehezebb?

2014. nov. 15. 16:00
 1/5 csemiubi válasza:
Szerintem a franciát nehezebb megtanulni. Bár én olaszt tanulok, amit szeretek, mert nem nehéz, de akik franciát tanulnak mind mondják, hogy szép nyelv, de nagyon nehéz. Hivatalosan is az a legszebb nyelv így érdemes megtanulni, de most a kérdésedre válaszolva a francia nehezebb!:)
2014. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lilla 6 válasza:
A franciában rengeteg a kivétel. Azt nem tudom, mi a helyzet a spanyollal, de szerintem az könnyebb.
2014. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm szépen! :)
2014. nov. 17. 17:40
 4/5 anonim válasza:
a spanyol sokkal könnyebb mint a francia :) és szerintem az olasz sem rossz de persze ez a te döntésed
2015. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A francia nehéz ugyan az elején de bele lehet jönni. Ha már eljutottál egy bizonyos szintre akkor élvezetes.

Minden nyelvben van nehézség, a spanyol sem lehet piskóta. Sokminden múlik a tanáron is.

2015. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!