Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, pedig...

Nincsenek barátaim, pedig jófej vagyok mindenkivel, ajándékokat adok, de soha nem találom meg az én közösségemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok ezzel. Van par ismerosom, akikkel elvagyok, de igazi barataim nincsenek... Egy ideig gorcsosen kerestem, de mostanra eljutottam arra a szintre, hogy nem erdekel. Ne add fel (bar ez eleg kepmutatoan hangzik :D) aki keres az talal
2014. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na, pl ti ketten tök jól el tudnátok beszélni, első válaszoló és kérdező :)

Sok helyen lehet ismerkedni, és ha mást nem, akkor alakíts ki te egy baráti társaságot :)

2014. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,de nem adom fel!Van egy igaz barátom,akit hat éve ismerek,de az osztályi baráti közösségbe valahogy nem tudtam még beilleszkedni
2014. nov. 16. 09:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és ha lehet konkrét tippeket szeretnék kérni,hogy mit csináljak.Például van egy kis közösség,akik mind nagyon viccesek,és szinte csak nevetnek,őket bírom a legjobban,írtam is nekik,de azt mondták,hogy nem akarnak megbántani,de én nem tartozom közéjük.Mit kéne csinálnom??
2014. nov. 16. 10:18
 5/8 anonim válasza:
Próbálj egy kicsit mások feje szerint gondolkodni, beszélgess velük a népszerű témákról, legyél vicces, de leginkább önmagad- a jófej énedet add, de ha nem jön be, akkor akár közösségként is ismerkedhetsz :)
2014. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. nov. 16. 18:53
 7/8 anonim ***** válasza:

" ajándékokat adok, de soha nem találom meg az én közösségemet"

A barátság egyfajta érzelem, kérdező, azt megvásárolni nem lehet. Ha közösséget akarsz magadnak, csinálj egyet. Gyűjts magad köré egy sleppet.

2014. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem megvásárolni akarom őket,csak azt,hogy lássák,hogy jó fej vagyok!De köszi a tippet!
2014. nov. 17. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!