Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak a szüleimnek...

Mit rajzoljak a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon sok ilyen kérdés van, de a legtöbbet (ahogy észrevettem) 10-12 éves korosztály kérdezi, én viszont lassan 17 vagyok :) Eddig mindig vettem a szüleimnek valamit karácsonyra, de most ötletem sincs mit vegyek, és nem akarom minden évben az illatszer csomag-konyhai apróság kombót kijátszani, ezért úgy döntöttem készítek nekik valami személyeset. Tudni kell hogy rajzolni egyébként szoktam, jöhet valami nagyobb nehézségű kép is, csak a festéssel nem vagyok még egyelőre kibékülve. A témákat illetően nyitott vagyok. :D Mellesleg hozzátenném, hogy saját kútfőből nem tudok rajzolni, ha mrnne, nem kérnék tanácsot :D Előre is köszönom

2014. nov. 16. 14:19
 1/1 anonim válasza:
Esetleg ha rajzolnál egy családi képet? Akár másolj le egy fényképet. Nekem anyukám már elég régóta mondja, hogy rajzoljak neki magamról egy önarcképet, de nekem valahogy nem akaródzik... :D (Apukám nem nagyon értékeli az ilyeneket.)
2014. nov. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!