Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit KÉSZÍTHETNÉK a szüleimnek...

Mit KÉSZÍTHETNÉK a szüleimnek és a testvéremnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, fiú, van egy öcsém is (8 éves fiú), és valamit szeretnék készíteni, barkácsolni, de nem díszeket, hanem valami "értelmesebb" dolgot (senkit sem akarok megsérteni, csak mi nem szeretjük az ilyen "csillogó-villogó" díszeket).

Akármiből készülhet, fa fém, műanyag, papír,...stb.

És még egy info, hogy lehet elektromos is! Akármilyen elektronika megépítését bevállalom....


...Csak ötletem nincs.



2012. nov. 26. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Huhh ember... Énis 14 vagyok, de ha nem szeretitek a felesleges dolgokat (ahogy mi sem) akkor esetleg faragj valamilyen szalvéta tartót, tollaknak álló fatartót vagy bármi olyat amit a mindennapokban is lehet használni. Öcséd lefesti meg ha kell lelakkozod ;)
2012. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is 14éves fiú vagyok. Az előző kommentelőt annyival egészíteném ki, hogy ha állított tolltartót csinálsz csinálhatod pl. kólás fém dobozból. Levágod a tetejét, és egy szép szalvéta festett részét ráragasztod. Nekünk is van ilyen és király. (Egy tipp saját tapasztalatból: egy kis súlyt tegyél az aljára valamiből.)

Sok szerencsét! És szép ünnepeket! :)

2014. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!