Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Svédországban továbbtanulni (? )

Svédországban továbbtanulni (? )

Figyelt kérdés

Angol tudásom nagyon jó, közgazdasági szakközépbe járok, elég jók a jegyem. Elhelyezkedni később pénzügyi elemzőként szeretnék legszívesebben Svájcban, de ha nem jön össze akkor jó Svédország is.

Kérdéseim:

Tényleg ingyenes Svédországban az egyetem?

Megoldható, hogy egyetem mellett közben még dolgozzak is ott?

Melyik egyetemet válasszam? Lundot és egy stockholmi egyetemet nézegettem

Mennyire reális az a "tervem", hogy egyetem után még kiköltözök Svájcba?


Igazából minden érdekelne ezzel kapcsolatban (Svédország, egyetem, Svájc, milyenek az emberek stb.)


Köszi a válaszokat előre is :)



2014. nov. 16. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Svédországban ingyenes az EU állampolgároknak az oktatás. Dolgozni lehet mellette. Lund is is Stockholm is jó. Sőt Göteborg is.
2014. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
További válaszokat várom! :)
2014. nov. 19. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet! Mivel te ott "kisebbségnek" számítasz, ezért még támogatást is kapnál! És ha még dolgoznál is, jó kis pénzt kapnál, egyetem mellett tudsz majd részmunkaidős melót vállalni, ebben is segítenek majd neked /mert ez ott nem úgy megy, mint itthon.../ Kezdd el intézni! Sok sikert! És járj majd floorballozni is! ;)
2014. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) pontokat nem tudod hogy számítják?
2014. dec. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!