Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, Nagyon lassan...

Varga Attila Antal kérdése:

16 éves vagyok, Nagyon lassan írók gépnél, és nemtudom miket kell kérdezni a személytől És ezért nemismerkednek velem facebookon Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
Hogy írhatok gyorsabban, és miket kell írni egy személynek? Mert ez nagyon rosszul esik nekem hogy senkise ismerkedik velem
2014. nov. 18. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem ismerkedsz inkább személyesen? A te korodban még társaságba kellene járni emberek közé. Nem is tudom mi volt velünk annak idején, amikor még nem volt internet, kénytelenek voltunk szemtől szemben kommunikálni. Próbáld ki, hidd el célravezetőbb, és nem ütközik ki a gyengéd, ergo a lassú írás ami ráadásul teli van helyesírási hibákkal. Beszélni csak tudsz, nem? Ha már megismertél pár embert és élőben tudsz velük kommunikálni, akkor már cseten sem lesz nehéz velük.
2014. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a lassúságoddal van a baj, hanem a rossz helyesírásoddal. Ez neked talán nem fontos, te egy okosabb, tanultabb lánynak nagyon kiábrándító.
2014. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

S ha nem lenne Facebook, akkor nem tudnál élni? Nehogy már egy virtuális világ határozza meg az életed! Én egyáltalán nem használom a Facebookot, se más hasonlót, mégis jól megvagyok. Nehogy azt hidd, hogy az ottani "barátok" sokat érnek! A valóságban egy ember csak 3-4 igazi barátságot tud lelkileg fenntartani. tehát becsapás az az illúzió, hogy a sok ismerős mellett nem lehetsz magányos. Az előző hozzászólónak tökéletesen igaza van!!!


Ha gyorsabban akarsz írni, akkor sokat kell gyakorolnod a gépírást, ennyi az egésznek a titka. Elárulom, én 16 évesen egyáltalán nem tudtam géppel írni.

Ne ess kétségbe, mert aki azért nem barátkozik, mert lassan írsz, az csak látszatbarát.

Megláthatod, hány igazi barátod van, ha a közösségi oldalon felteszed a kérdést, ki tud adni neked 1 eurót úgy, hogy előre szólsz, nem tudod visszaadni. megláthatod, a sok ismerős közül meglepően kevesen lesznek jelentkezők - de azok igazi barátok.

2014. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, Az első válaszolóval egyetértek, így akartam írni, de sajnos elírtam. Elnézést!
2014. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!