Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud Jó akció animét...

Tsume kérdése:

Valaki tud Jó akció animét amibe szuperképességek is vannak? Csak robotos ne legyen.

Figyelt kérdés
Már nagyon sokat láttam igy amit ismersz kérlek ird le elöre is köszi :)

2014. nov. 18. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Yu Yu Hakusho
2014. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
láttam már de köszi
2014. nov. 18. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Saman Kiraly
2014. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attack on Titan - gondolom már láttad :D, de ha nem: nincs szuper képesség de nagyon durvák a harcok, az emberiség falak mögé rejtőzőtt óriás emberevő szörnyek elől, de a falak nem tartanak örökké...

Bleach - vannak hollowok (rosszútra tért szellemek) és shinigamik (halálistenek/lélek kaszások) akik az embereket védelmezik. Egy "hétköznapi" srác shinigami erőt kap egy hollow támadás során és felveszi a harcot velük. Fillérek nélkül nézd! Eszméletlen harcok vannak itt is :D

Tokyo Ghoul - egy hétköznapi srác élete egy "baleset" folytán megváltozik és ghoullá változik (emberevő, emberfeletti erővel rendelkező szörny)

Spoiler*

Nagyon durva a jellemfejlődés a főszereplőnél: szürke hétköznapi egyetemista srác könyörtelen szörnnyé változik. Januárban folytatás yeh :D

Btooom! - pár tucat embert ledobnak egy lakatlan szigetre és egymást kel öldösniük, hogy kijussanak (nincs szupererő)

Darker than Black - a főszereplő Hei egy "egyezkedő" (szuper képeségekkel rendelkező ember, és az erejükért cserébe egyezséget kel beteljesíteni pl repülés - ujj tördelés, jég irányítása - cigizés stb.) a rendőrség vadászik az egyezkedőkre mert könyörtelen gyilkosok (nincsenek érzelmeik, de a főszereplő más majd megtudod miért ;)) kicsit vontatott, de megéri megnézni 2 évados + közöttük 4+1 ova

2014. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi láttam nidet de tokyo ghoul nak lesz 2.évadja és attack ontitan még + 3 ovája és 2.évad amugy attack on titan az egyik kedvencem tokyo ghoullal Bleach meg nem végig és nem az összes részt de láttam belöle pár rész de azt meghagyom nyárra lehet
2014. nov. 20. 18:08
 6/11 Senki sem ért válasza:
Magi the labirinth of magic,fairy tail
2014. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

-Devil Survior 2

-Noragami

2014. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

One Piece-t nézed? Erősen ajánlom. Grafikailag nem a legerősebb, de jó a története, érdekesek a karakterek, vicces, sok érdekes képesség van benne.

A történet erősen összefügg, sok a visszatérő szereplő benne. Nem a legkomolyabb, kevesen halnak meg benne, sok az idióta poén, de pont ezért is szórakoztató és érdekes. Kevés a filler, de időnként kicsit lassú, van benne időhúzás. Mindezek ellenére ajánlom, most járok az 570. rész környékén, és meglehetősen jól tartja a szintet.

2014. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sword art Online 1.-2.

Claymore - ezt nem ismerem annyira

Akame ga Kill

2014. nov. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senki sem ért válasza:

Bungou Stray Dogs. Az pont ilyen. :333

Csak sajna nincs még folytatás... -n-'

De nagyon szeretem 2016-os anime tehát szép is meg vicces is .3.

2016. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!