Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Szeretném...

Most mit csináljak? Szeretném ha minden rendben lenne, és nem akarom Őt elveszíteni!

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm.Soha nem volt még ilyen fontos ember az életemben.5 éve mikor összebarátkoztunk, én nem mutattam ki, hogy szeretem, ő mindig mondta nekem, és úgy is viselkedett.Nekem azóta voltak nagyon hülye dolgaim is, és az lett ebből,hogy már nem mutatja úgy ki,vannak viták emiatt,hogy mekkora f*sz voltam.Nagyon fontos nekem, tudom,hogy én is az vagyok neki, de nyomot hagyott benne,hogy másképp viselkedtem mint kellett volna.Nem akartam őt bántani, nagyon megbántam h milyen voltam, miket csináltam,nehéz elhinni, de nem szándékos volt, mindig is nagyon imádtam őt, úgy hogy magamat sem értem.Tudom,hogy ezeket nem lehet elfelejteni, de azért szeretjük egymást, és szeretném, ha mindketten úgy viselkednénk egymással mindig, mint kéne,persze velem is megesik, hogy furcsán viselkedem, vannak hülyeségeim de kinek nincs...tényleg mindent megakarok tenni, hogy ne legyen gond köztünk nagyon szeretem.:( Amikor valami vita van, mindig feljön ez, és ezt elmondom neki.Tudom jól,hogy nem lehet csak továbblépni azon, hogy mi volt, de szeretjük egymást, legyen jobb a jövő, szeressük egymást még jobban, nem szeretném,hogy viták legyenek.Ezt nem azért mondom, mert én voltam a hülye, hanem mindkettőnknek jobb lenne,ha kimutatnánk egymásnak h mennyire fontos a másik, és én is mindent megteszek, hogy ne legyenek hülye,bunkó megnyilvánulásaim.Bármit meg tudnék tenni érte, belehalnék, ha ennek vége lenne.Belátom, hülye voltam az 5 évben és nem lehet elfelejteni, de jóvá szeretnék tenni mindent, hogy a jövőben érezze, hogy nagyon szeretem, és én is ezt érezzem felőle.Nem tudom mit csináljak...

K***ára fáj nekem is, hogy hogy lehettem ekkora hülye...


2010. jan. 29. 11:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Még lemaradt: Mindkettőnknek biztos jobb lenne, ha örömmel jönnénk haza a másikhoz, megosztani hogy milyen napunk volt, ha kell örülni a másikkal,ha kell, akkor megvigasztalni...Nem a múlton rágódni...tudom h nem lehet elfelejteni, de így sosem lesz jobb.Szeretném, ha megpróbálnánk hinni egymásban, hogy jó lesz, én mindent megpróbálnék megtenni ezért.

Természetesen megbeszéljük,ha a másik rosszul van, gondokat,örömket stb,és mindenben mellette állok...De néha feljön ez a dolog...

2010. jan. 29. 11:20
 2/13 A kérdező kommentje:
Tegnap este volt ebből a vita,és úgy hiányzik nekem, alig várom, hogy hazaérjen az iskolából.Remélem jó lesz a kedve, ha hazaér, én egyből úgy fogok viselkedni,hogy megérdemli,nagyon szeretem!:(
2010. jan. 29. 11:23
 3/13 A kérdező kommentje:
ahogy*
2010. jan. 29. 11:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Még olvasni is rossz, ezt a huzavonát, hát még benne élni. Óvodás viselkedés. Le lehet zárni a múltat, de úgy látom nem vagytok felnőttek hozzá. A barátnő meg pont akkor volt nagyon szerelmes beléd, amikor te mással kavartál. Minek vagytok még együtt? Most fordított lett a kocka. Ki érti ezt, még én sem.
2010. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kavartam mással,hanem nem mutattam ki,nem viszonoztam a szeretetét,és hülyén viselkedtem,miközben imádtam már akkor is.BARÁTNŐK vagyunk, nem szerelmes pár.:)
2010. jan. 29. 11:57
 6/13 anonim ***** válasza:
csak akkor fogja szerintem kimutatni, amikor te nem mutatod ki és hiányzol neki :)
2010. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Meghalok!!!!!!!!!!

Nem válaszol ha írok neki, kikapcsolta a telefonját is!:(((

Én csak mellette szeretnék lenni, vigyázni rá és hogy boldog legyen!!!!Semmi titkolnivalóm nincs előtte és nem is lesz soha, tanultam a sok hülyeségből!!!!!!

Mit csináljak?????:'(

2010. jan. 29. 17:40
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem fogom még egyszer elkövetni azt a hibát, hogy nem mutatom ki, még ha direkt is, hogy hiányozzak neki.:(
2010. jan. 29. 17:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Szeretném ha hinne benne, hogy én segítek boldoggá tenni az életét, és mellette állok majd amíg él bármiben!
2010. jan. 29. 17:46
 10/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam,hogy mikor haza ér, megkérdezem mi volt ma az iskolába, nem felhozni ezt a témát, hanem úgy viselkedni ahogy kell és ahogy megérdemli..Nem kell, hogy megbocsájtson, csak jöjjön vissza, beszéljük meg mi volt ma vele, és éljünk tovább mint két legjobb barát, meglátná, hogy tényleg nincs nála fontosabb,és segítek neki!
2010. jan. 29. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!