Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet becézni a Lili...

Hogyan lehet becézni a Lili nevet?

Figyelt kérdés
Új suliba mentem, ahol rajtam kívül két Lili van, így kíváncsi vagyok, hogy akkor engem, hogy lehetne becézni, mivel én is Lili vagyok.

2014. nov. 19. 17:26
 1/8 anonim válasza:
48%

A Lili eleve egy becenév, a Liliána, vagy a Lilien becéje is lehet. Ha jól sejtem, ti Liliánák vagyok. Ez esetben nagyszerű megoldás, ha egyikőtök Lili, a másik meg Liliána. De még vannak alternatívák.

Lilu, Lilcsi, Lilci, Lil

De valami személyesebb, nem a nevedből, hanem inkább valamilyen tulajdonságodból/különlegességedből származó becenévvel jobban járnál.

2014. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg az a teljes keresztnevem, hogy Lili. Nem becézés, ez az eredeti nevem.
2014. nov. 19. 17:44
 3/8 A kérdező kommentje:
De azért köszi a választ :)
2014. nov. 19. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
vili :'D
2014. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Lilike,nem egyertelmű?
2014. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert egyikőtöknek sincs vezetékneve, hogy az alapján lehessen pontosítani, ha véletlen ti volnátok a téma? Meg mindig egymás társaságában léteztek? Legyél Lulu! Én meg elmondhatom, hogy "Lulu, én vagyok a keresztapád!" :DDDD
2014. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lulu az aranyos. Esetleg még Lilu, Lilkó ezek is jók. :) Vagy Liló. :)
2015. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kiflike💟💜😍

A legjobb becenév a Lilire😂

2016. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!