Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor itt vagy és ugyanolyan...

Amikor itt vagy és ugyanolyan konkrét kérdésekkel találkozol, leírnád mindig ugyanazt a segítő választ?

Figyelt kérdés

mert mondjuk határozottan tudod, van tapasztalatod, nagyon nagy segítség(már ha megfogadják, az emberek hajlamosak a helyes tanács felől is elfordulni, ha maga jézus írna ide, azt is lepontoznák...:))

és már megint kérdezi más, csak más szituban de a lényeg ugyanaz, a módszer ott is beválik.

(utalgatni, linkelni másik kérdésre nem tanácsos, mert az nem érdekli)


én lassan ott tartok, hogy nem írom le ezerszer(több dolog is van)hagyom az illetőt kétségben


2014. nov. 20. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan megtalálom az eredeti kérdést, akkor copy-paste, amúgy nem. Vannak típuskérdések, pl a hogy jutok el BKV-val akárhova, ezekre mindig oda lehet írni, hogy a Google maps tud BKV-val is tervezni. Vagy a mennyibe kerül az utalás kérdésekre is, hogy nézze meg a bank honlapján.
2014. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, én nem is keresgetem egy korábbi válaszom, mert annak sem nagyon van értelme(esetleg ki sem nyitják)


néha furdal a lelkiismeret, de én már válasz nélkül elmegyek felette.

2014. nov. 20. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!