Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok lottózni, vagy...

Mit gondoltok lottózni, vagy ily módon sportfogadni érdemesebb?

Figyelt kérdés

Halihó.

225ft-ért lottózzak vagy 200ft-ért sportfogadjak ,így :

Látni a neten olyasmiket,hogy 1.8-2.70-ig sportfogadnak 10-12 meccsre kis tétben és ha bejön 20.000-30.000 pénzt nyernek.

Arra gondoltam,hogy ezzel extrém szinten nagyobb az esélyem,havi 800ft-ba lenne.

Meg régen "tippmixes" korszakomban találtam el 9 meccset 200ft->48000ft (igaz kis szorzók,2 körülivel fel sem adhattam volna).

és nagyon sokszor volt,hogy 12 megtett meccsből 10 meg 11-et eltaláltam és csak 1-2 meccsen úszott el.

(mindig azon voltam,hogy egyszer 200.000 bejön ,1-2 év alatt).

Viszont a lottót unom,20 év alatt minden héten játszottam .

három alkalommal volt hármasom 20-40.000ft körül (és 4-8 havonta egy kettes)

Úgy gondolom,bőven nagyobb esélyem lenne sportfogadásban így,10-12 meccs 200-zal stabil extrém szorzók.


2014. nov. 20. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Lottózni alapvetően NEM érdemes. Az semmiben sem stratégiai játék. Csillagászati kicsi eséllyel nyersz nagyon pici befektetéssel, nagyon sokat...


Valamivel értelmesebbek az olyan fogadások, ahol aránylag kevés a nyeremény, de sokkal reálisabb, hogy nyersz!

2014. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!