Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne így írni?

Lehetséges lenne így írni?

Figyelt kérdés
Egy jobbkezes ember megtanul ballal is írni,és ezután a két kezével egyszerre ír,de más szöveget.Pl.bal kézzel leírja a körte szót jobbal pedig az almát.Lehetséges?
2014. nov. 21. 08:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok gyakorlással szerintem igen. Én most kipróbáltam, nagyon kellett koncentrálnom egyszerre a két különböző betűre, majd rögtön s soron következőre. A körtéből kihagytam az R betűt, szerintem az az oka, hogy az alma 4 betűs szó, a körte pedig 5. Szerintem ez csak úgy lehetséges, ha van némi összefüggés a két leírandó szó között, ha másnak a betűk száma.

A gitározásnál is külön életet él a két kezünk, de mégis van összefüggés, méghozzá a ritmusban. Gyakorlással bárki megtanulhatja.

2014. nov. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!