Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lumbálás utáni fejfájás...

Lumbálás utáni fejfájás meddig tarthat? 3napja lumbáltak és azóta iszonyúan fáj a fejem. Emellett nyaki sérv műtétem volt és most ott is fáj, tiszta merev az egész tarkóm és csak fekve tudok megmaradni. Mindent betartottam.24óra fekvés, ivás stb.

Figyelt kérdés

#fejfájás #lumbálás #tarkó merevség
2014. nov. 21. 14:25
 1/1 anonim válasza:
Szia Engem 2015.02. 11-én lumbáltak én is betartottam mindent most 03. 09-e van és még mindig fáj a fejem (24 órát hanyat feküdtem mint később megtudtam az első 2-3 órát hason kellett volna :-( utána 2 hétig nagyon fájt a fejem a következő héten az volt a 3. hét már fel keltem 20-30 percre de mindig vissza feküdtem mert úgy enyhült a fájdalom, aztán elkezdtem dolgozni 3 hét után kolleganőm tanácsára lóbalzsammal kentem be a nyakam és a vállam, mert szerinte már az izmok voltak begörcsölve valami igazság van benne mert "már csak" mozgatásnál fáj a fejem és a balzsam tényleg segített)igazából neked segíteni nem tudtam (remélem másnak igen), de te talán nekem segíthetsz ha megírod hogy múlt el a te fejfájásod, mert úgye elmúlt? Köszönöm Zsuzsa
2015. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!