Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szétmegy a fejem, annyira fáj...

Szétmegy a fejem, annyira fáj egész nap. Bevehetek egy panadolt? Sajnos a fekvés, alvás nem segített, inkább fokozta.37 hkm

Figyelt kérdés
A kérdés azért kérdés, mert valahol itt olvastam, h finisközelben nem célszerű fájdalomcsillapítót bevenni.

2012. nov. 20. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

vegyél be mindenképpen, a fejfájás sem jó a babának!1 gyógyszertől nem lesz bajotok az biztos!!!

35 hetes kismama

2012. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyél be nyugodtan!

Én a foginy gyuszira napi3x szedek BENURON bogyót.


38hkm.

2012. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem annyira attól tartottam, hogy bajunk lesz, hanem ha indulnának a fájások, megérzem-e. Ilyesmi miatt olvastam, hogy nem célszerű. De bevettem, mert már öt és fél órája egyre rosszabb és rosszabb.
2012. nov. 20. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:

oohh, ne aggódj, ha jönnek a szülési fájások, akkor azokat egy db panadol biztos nem fogja elnyomni!!:))Ez tuti, első szülésem fájásokkal indult be, szerintem egy doboz panadol sem enyhítette volna:)))

megint első voltam.

2012. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor korai terhes voltam, a gyógyszerész azt ajánlotta, hogy fél Panadolt vegyek be migrénre. El nem mulasztotta, de sokkal jobb lett utána. De nem hinném, h szülési fájdalmat elmulasztana :)
2012. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ok. :) Közben már bevettem. Ma elég ramatyul érzem magam, semmi se jó és nem találom a helyem. :( A kis édesem folyamatosan támadja a szeméremcsontomat, és már nagyon fáj az is.

A derekammal még semmi nincs, így nem gondolom, h indulni akarna. Ez a szeméremcsontos dolog is egy darab folyamatos fájdalom.

2012. nov. 20. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!