Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet bajom belőle? ( Munkaügy...

Lehet bajom belőle? ( Munkaügyi Központ, Közvetítői lapi . ) bővebben lent.

Figyelt kérdés

Voltam a Munkaügyi Központba és kaptam egy Közvetítői lapot , amire csak az van ráírva , hogy a Munkaügyi Központnak mikor kell bemutatnom , hogy megkaptam az állást vagy sem és az elérhetősége annak a helynek ahol a Közfoglalkoztatott állást hírdették meg.

Munkaügyis azt mondta hívjam fel ami Közvetítői lapon van , de nem mondott semmi mást. Dokihoz is el kellett mennem ( ott is sokan voltak ).

Végül ma nem hívtam fel a helyet, de hívást azt kaptam egy cégtől, hogy menjek interjúra hétfőn( normál állásra).

Lesz bajom abból , hogy nem hívtam fel azt a helyet ami a közvetítői lapon volt? Csak hétfőn fogom. Miután végeztem az interjún ?



2014. nov. 21. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hétfőn felhívod, akkor miért lenne bajod. Nem mondta, hogy azonnal hívd, nem?
2014. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felthívtam őket -3x kellett mire kerítettek egy illetékest. Képben voltak !
2014. nov. 26. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!