Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretek fogorvoshoz...

Ti szeretek fogorvoshoz Járni? Vagy csak én? Többi lent

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést mert mindenhol halom mennyire utál mindenki fogorvoshoz menni. Én viszont imádok. Már nagyon rég óta járok hozzá és imádom. Mindig tud mindent mikor mid adjon nekem , tudja hogy tűt nem használhat nálam mert félek tőlük stb. Ezt megérteni tudom nagyon nehéz lehet

Azt muszáj elmondanom hogy szőke és német és nagyon gyűlölöm mind a kettőt de a németet nagyon nem eszek olyat se ami német de őt egyszerűen imádom


2014. nov. 21. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, szeretek, csak mert kedvelem az orvost. Új, ez évben voltam nála először - 6-7 alkalommal -, de meggyőzött. mondjuk nem azért, mert olyan profin dolgozik, hanem mert olyan friss, hebrencs természete van, és felderülök tőle. Néha elég izgalmasak is a kezelések, mert pl. nem tudja kiszedni a szerszámokat a tömés után a számból, de aztán nagy viháncolások közepette mégis mindig megoldja valahogy.


Korábban sem volt még rossz tapasztalatok tb-s fogorvossal, azok nagyon precízen dolgoztak és megnyugtató volt a tekintetük.


Voltam viszont egy magánorvosnál egyszer, aki a lehető legrondábban tömte be a fogam, ráadásul érzéstelenítés nélkül, 9 ezer forintért... Na, hozzá soha nem mennék vissza, akkor inkább rohadjon meg a fogsorom.

2014. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jéééézusom...


olvasd vissza a kiírásod...borzalom...te érted, amit írtál? túl a helyesírási hibák tömkelegén...

2014. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!