Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem pontoztok?

Miért nem pontoztok?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a kérdezők hiába értékelik a válaszokat szóban (köszi, sikerült, köszike, stb), lusták rányomni a tetszik piktogramra, vagy szimplán nem tudják azt sem, hogy mit jelent? Vagy esetleg nem értik az egészet így a lényegét sem, hogy miért vannak ott azok a bizgettyűk? Titeket ez nem zavar?
2014. nov. 21. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem "tetszik" a jelentése.

Hasznos volt ez a válasz? Igen/Nem/Középút. Ezt jelenti. Pont az a baj, hogy egy csomóan "tetszik"-nek veszik.

2014. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen értelmetlen, mert esténként úgyis jönnek a lepontozók, és lepontoznak minden választ tartalomtól függetlenül. A szándékolt értékelés se fog látszani, és az ember statisztikáját is elrontja, hiszen a "többséggel" ellentétesen értékelt...
2014. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Reiber Péter válasza:
Engem is zavar, dehát ez minálunk "kortünet", a mindennapokban is ilyen az emberek jórésze, -tisztelet a nagyon kevés (és egyre kevesebb) kivételnek.
2014. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helytelen fogalmazásért, természetesen úgy értettem, hogy hasznosnak tartja vagy sem, viszont szerencsére értitek így is... Nekem mondjuk mindegy lenne, csak mondjuk elég régóta ugyanaz a %-helyes válaszokat adok, pedig nem egy "köszit" kaptam már... Inkább ne köszönné meg, csak értékelje úgy, ahogy kell... De mindegy, nem vitát akarok nyitni, ne úgy értsétek, csak kérdeztem, hogy másokat is zavar, vagy csak engem. A lepontozók... Na az külön műfaj...
2014. nov. 21. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
20%

teszteljük hogy mûködik-e?


mindenki nyomjon nekem zöld pacsit és meglásuk :D

2014. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!