Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Van esélyem...

Mi a véleményetek? Van esélyem? Milyen lett?

Figyelt kérdés

Egyedül


Új hely, új arcok és emberek, Ők már barátok…elvileg. Én egyedül. A betont nézem , mert félek nagyon félek. Csak egy ember tud és “ismer”, a többi idegen, tekintete rideg…

Sok kicsi és egypár nagy, köztük jómagam.

Ez a csapat. Két liba és két tudor …na meg én, de, hogy mi lennék, nem tudom.

Körbeülünk, beszélgetnek, én pedig cask fülelek. Na, végre. Ő is ideér! Leül, és kis figyelmet kér.. nagynehezen megkapja, és ki is használja.

Bemutatkozik, jucus a neve. Ő a csapat feje, meg a lelke. Megkér minket, mutatkozzunk be, meg is tesszük,de a másik soha se figyel… most játszunk, szintén neveset, mert senki se jegyezte meg másét, cask az övét természetessen.


Egyszer cask a játék megszakad. Hozzánk lép két fiú hallgatag. Megszólal jucus: ők az uj csapattársaitok, üdvözöljétek , lányok. Ők már barátok, kiderült, de mind a kettő magába merül(t).


Játék követte a játélot, megismertem a csapatot. Barátok lettük, nem mondom…


Már nincsenek libák,cask Kitty és Sári, se tudorok, ők laura és Ági, a két fiú, Viktor és Máté, a kicsik, és jucus, meg hát, én.


2014. nov. 21. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt most mi a búbánat?!
2014. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha írsz, legalább figyelj oda a helyesírásra. Egyébként ebből a maszlagból semmit se lehet kivenni. Mi ez egyáltalán?
2014. nov. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!