Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon erős az Eötvös József...

Nagyon erős az Eötvös József Gimnázium?

Figyelt kérdés
4.1-es átlaggal nem vennének fel, jól gondolom? :D
2014. nov. 22. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom... szerintem nem az atlag szamit, de jrd meg legyszi, melyik targyakbol lett 5-nel rosszabb jegyed, es akkor konnyebben tudok valaszolni. Mert ha pl.: tesibol, rajzbol, technikabol, enekbol lettel negyes, vagy rosszabb (vagy egy-ket term.tud. targybol, de van 5 term.tud targyad), akkor nem szamit. :)
2014. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
eötvösösként válaszolok, sok múlik az írásbelin és szóbelin ha azon te lennél a legjobb akkor már nem számít az átlagod hacsak nem 3-as. én azt mondom ha nincs hármasod akkor jó, legyél 5ös abban az irányban amilyen szakra jelentkezel és vmilyen kézségtantárgyad rossz az sztem telejsen mindegy
2014. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm a válaszokat. Akkor inkább nem teszem be első helyre, mert kémiából hármas vagyok, és matekból is, bár matekból van diszkalkuliás papírom, de azért szerintem a matekot is nézik, ettől függetlenül. Nyelvtan, angol, biosz, földrajz, fizika négyes, töri, irodalom, és melléktantárgyak ötös. :D
2014. nov. 23. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!