Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetne úgy pszihológia...

Lehetne úgy pszihológia szakot tanulni, hogy most vagyok elsős egy szakközépbe?

Figyelt kérdés
Már mint befejezem+leéretségizek,és utánna? Ha igen ,hogy? Mikor tudnának felvenni már mint mennyi ponttal(és miket számitva félévi évvégi...)
2014. nov. 23. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a helysírással humán szakra semmi esélyed.
2014. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem inkább helyesírással :D


hely/sír/ás/sal xD

2014. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elütés. Szerinted a szakközépbe, mármint, a befejeztem+leéretségizek,és szintén elütés? Utánna elütés? ,hogy? ponttal(és helyesen van írva? És az évvégi?

No és a pszihológia?


Ettől függetlenül sem látok rá sok esélyt. Nem ismerem a mai gimnáziumok tantárgyait. Régen lehetett ott is pszichológiát tanulni. Egy faipari iskola, vagy bármi más, nem jó kiindulási alap.

2014. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ahj. Kedvesek vagytok..siettem és elirtam a szavakat.De a lényeget érted nem?Eltudod olvasni nem?

Egyépként most fodrász-kozmetikai szakon vagyok és abba akartam hagyni, átmenni Pécsre(bölcsész ként tanulni majd utánna lehet csak áttérni a pszihológiára, ha jól értelmeztem>.<),hogy lehetséges-e...

*ha nem írtam helyesen elnézést* :s>..<

2014. nov. 25. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!