Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki rendelt már ebayról annak...

Aki rendelt már ebayról annak mennyi idő alatt érkezett meg a termék? (én hong kongból rendeltem és elvileg nov 25-dec16 között érkezhett meg de én türelmetlen vagyok)

Figyelt kérdés
gyárból rendeltem nem verhetnek át plusz 700 hozzászólás van a fiókhoz és ebből 5 negativ.
2014. nov. 24. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem két-három hét körül szokott lenni, ha sima postával jön és nem kell vámolni.
2014. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A 700-ból 5 negatív az nagyon jó arány. A sok retartált türelmetlen állat 2 hét után úgy hagy negatív feedback-et úgy, hogy fel sem veszi a kapcsolatot az eladóval és már írja is, hogy a termék még mindig sehol. Én inkább várok 3 hetet (hiszen tisztában vagyok azzal, hogy hosszú a postázás, mert Kínáról beszélünk, ami egy fő elosztó ország), és ha nem érkezik meg, jelzem az eladó felé és megpróbáljuk elsimítani a dolgot. Aki türelmetlen, menjen bevásárlóközpontba. Kaptam amúgy Kínából terméket egy hét alatt is...de én nem Magyarorszgáon élek.
2014. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy nem 700 elszurtam mert 5000 és abból 5 negativ de am meg ha megrendeled akkor ki irja hogy milyen napok között érkezhett oda ahol laksz! de am meg már megjött és pont pénteken. de azért köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 3. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!