Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MOST EZ HOGY VAN A VIOLETTA...

MOST EZ HOGY VAN A VIOLETTA MÁSODIK ÉVADÁBAN? Diego átveri violettát? En azt hittem eddig hogy tenyleg szerelmes lett belé a Leont meg csak ugy piszkálja. Most akkor egyaltalan nem szerelmes belé?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 18:54
 1/10 violetta 2002 ***** válasza:
de szerelmes de ludmilla megtudta hogy diego gregorio fia ezért megfenyegette hogy elmondja,ha nme szakít viluval pont a koncerten(ezt azért akarta ludmi,mert akkk vilu nem tud énekelni)szóval diego szereti csak megfenyegették
2014. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké köszi :(( de nem tudom láttad e tegnapit?(amikor a rész végén ott odament a ludmillához) :) csakmert abban még nem tudta meg Ludmilla hogy Diego Gregorionak a fia.. nekem úgy tűnt mintha tényleg "rossz" lenne Diego. és csak azért jött össze viluval merthogy átverik. nekem legalábbis úgytűnt mintha már az évad elejétől ismerték volna egymást.. :(( sajnálom mert mgszerettem végre valaki aki nem tomas volt :( erre kiderül h átveri ...
2014. nov. 26. 17:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Szereti hát! Csak még ő sem tudja :)


És igen, szövetségre léptek.

2014. nov. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de akkor csak azert akarja h jarjanak vagy csak azert mert ludmillaval atverik.?
2014. nov. 28. 16:38
 5/10 KicsiB válasza:
Diego nem szerelmes Viluba. Ludmilla egyik régi osztálytársa aki hasonlóan gonosz mint ludmi. Ludmilla azért hívja ide Diegot hogy Violetta szívét törje össze és ne engedje Leont a közelébe. Ez azért megy hogy Vilu lelépjen a studióból és Ludmilla és Diego akar leenni a supernova
2014. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 VikikeehBaba válasza:
Youtube-ba ird be h podemos ott van egy olyan ami a 75. részből van, az van benne h vilunak énekelnie kéne, de sir, ezért nem tud, de diego, fran és leon ott vannak oldalt figyelik vilut,keon megindul viluhoz, diego is,de leon vissza''dobja'', leon szol valami embernek h a Podemost tegye be, beáll vilu mellé megfogja a kezét vilu ránéz leon letörli vilu arcáról a könnyet vilu rámosolyog és énekelnek, ludmilla pedig tab-ról nézi őket, és ha jol láttam még sir is=) és a végen vilu és leon hosszan megölelik egymást :)) szóval még sokáig együtt lesz diego és vilu:/
2014. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a 3. évad végén Vilu diegot, vagy leont válsztja?
2014. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Eleinte nem szereti, aztán megszereti.
2014. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7.válaszoló, a 3.évadban nem is szerelmes Diegóba.
2014. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
6.válaszoló a 3. évad végén Leont választja
2015. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!