Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lesz ez a nagy leárazás...

Hogyan lesz ez a nagy leárazás az eMAGNÁL{11.28 (pénteken) }?

Figyelt kérdés
Azt írják hogy minden termék majd 50-60-70%-os engedményt kap meg ingyenes lesz a szállítás... De ez az akció 28.-án lesz csak..

2014. nov. 25. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a kérdés?
2014. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]

nézd csak meg a hátteret... b%ack friday van kiírva...

De amúgy azt szerettem volna kérdezni, hogy majd pontosan hogyan is lesz ez az egész? Csak pénteken lesznek kiírva a leárazások és akkor rendelni őket?

2014. nov. 25. 19:03
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen. Egy napos leárazás. De ezt te is leírod, hogy csak pénteken lesz ilyen akció. Tehát az aznap leadott rendelésekre érvényes. Ezen mi nem érthető?


Amúgy nem minden lesz leárazva, és ami le lesz árazva se biztos, hogy annyira. AKÁR akkora kedvezményt is adnak. AKÁR, tehát lehet kisebbet is, de lehet két dolog lesz összesen, amit annyira leáraznak.


Az itthoni nagy akciós kampányok mindig csak karikatúrái az eredeti külföldi hagyománnyoknak.

2014. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát nem sok értelme lesz... Én személyesen egy processzort akarok venni, ami 18000 ft, de arra 100% hogy nem lesz leárazás
2014. nov. 25. 19:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk én az emag-tól semmit sem vennék az fix. Külföldi székhely, sokat elmond. A magyarok azért mennek többnyire külföldi székhelyre, hogy trükközzenek, magyar papírok nélkül adnak el neked mindenfélét, garancia ügyintézés rémálom... Nem azt mondom, én rendelek sok mindent külföldről, de nagyon nagyon különbség van, egy német, angol stb. hátterő webshoppal, mint egy külföldre bújó magyar kompániával. Inkább pár ezerrel többért, de rendes helyről, rendes papírokkal stb.
2014. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Utolsó. Szerintem azért van külföldi székhely mert románc cég, nem? Akkor viszont simán érthető.
2014. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Így van, az emag román cég.
2014. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul piszokdrága. Pl egy iphone 6 16 gigás 250.000, az apple-nél meg 221.000-ért van. Nevetséges. Azokat fogják leárazni, amiket amúgy se visznek. 1-2 értelmes dolgot bedobnak majd csalinak, de nem várok tőle nagy durranást, ez nem amerika
2014. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így gondolom... Csak a drága cuccokat viszik majd le... Ha meg az olcsóbbakat is akkor meg max 5-10%-al
2014. nov. 27. 20:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Én néztem a román leárazást, ott azért durva akciók voltak.
2014. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!