Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri beregisztrálni a...

Megéri beregisztrálni a munkaügyiközpontba, ha úgy sem jár nekem munkanélküli járadék?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2014. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert ajánlanak munkalehetőségeket, vannak ingyenes képzések, tanfolyamok, és a munkáltatók is keresnek munkaerőt a munkaügyi központon keresztül, mert járhat utánuk bizonyos esetekben támogatás, és jobban megéri nekik ilyen személyt felvenni. Ezen kívül ha bármi kérdések van, akkor ott mindenről kapsz tájékoztatást.
2014. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan munkalehetőségek, amit ahhoz kötik. Ha pl. hosszabb ideig leszel munkanélküli, lehet épp lemaradsz olyan lehetőségről, amit csak azok vehetnek igénybe, akik x ideje regisztráltak a munkaügyi központban.
2014. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Értem.Csak azért kérdezem,mert már páran mesélték,hogy kb semmit nem sgítenek.Nem szólnak ha indul valami tanfolyam,munkát neked kell ugyan úgy tovább keresni,a stílusról meg nem is beszélve,amit egy kettő megenged magának.

Mire jó az nekik ha olyat vesznek fel,aki regisztrálva van?Nevetséges ez az ország!

2014. nov. 26. 11:36
 5/11 anonim ***** válasza:
A stilus az az egyedi munkasoktol fugg. Ugyhogy, nyugodtan kikerheted magadnak, emlekeztetheted oket jo modorra.
2014. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"munkát neked kell ugyan úgy tovább keresni"


Ez nyilvan igy van, azt nem fogja helyetted senki megcsinalni.

2014. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem mindegyikben és nem mindegyik munkatárs ugyanolyan.

De nem kell várni, hogy külön értesítsenek téged a tanfolyamokról, munkákról.

Bizonyos időközönként be kell menni konzultációra, vagy nem tudom már, hogy hívták, és akkor te érdeklődj, hogy van-e valami lehetőség, ha nem mondják maguktól.

Ha pályakezdő munkanélküli vagy, vagy már hosszabb ideje vagy munkanélküli, ha 50 év feletti vagy, akkor egy évig támogatják a béredet, tehát a munkáltatónak megéri ilyen embert felvenni, mert kevesebbe kerül neki.

2014. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az olyan cég is lehet,ahol ezen akarnak sporolni hogy a munkaügyiközpont megtámogtja a bérüket.Vagy rosszul gondolom?Tudom sok kicsi sokra megy,de akkor is.
2014. nov. 26. 11:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem írta ki a válaszom :(

Na mindegy, szóval:

Rosszul gondolod! Én is így kerültem a munkahelyemre és már 10 éve itt vagyok.

De nem kötelező bejelentkezni, ha nem akarsz! Bár nem értem, mi a baj, hátrányod nem lehet belőle, csak hasznod. De ha nem tudnak segíteni, akkor sem vesztettél semmit sem.

2014. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kerdezo!

Miert vagy ennyire negative, mindenben rosszat kesero, leszolo?

Nem, nem "olyan" cegek. Kulfoldon, nagy, johirnevu cegek is munkaugyikozpontokbol valasztanak munkatarsakat.

2014. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!