Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogosult vagyok-e álláskeresés...

Jogosult vagyok-e álláskeresési járadékra, ha?

Figyelt kérdés

2013. áprilisban kezdtem el dolgozni, augusztustól voltam másfél hónapot munkanélkülin, majd márciusban 2 hetet.

Neten 2 félét olvastam, az egyik, hogy az elmúlt 2 évben min 180 ledolgozott nap, máshol viszont, hogy az elmúlt 3 évben 360, megszakítás nélkül.

Most melyik az igaz?

Mert az egyik szerint jogosult lennék, a másik szerint meg nem.



2014. szept. 11. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmúlt 3 évben összesen 1 év munkaviszony, akárhogy, nem csak egyben
2014. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az hogy 1 évnek megfelelő napot le is dolgoztam, vagy hogy 1 évig volt bejelentett munkaviszony?
2014. szept. 11. 21:46
 3/5 verde ***** válasza:
Elmúlt 3 évben 360 nap, az mindegy hogy megszakítással vagy anélkül. Mivel neked ebből a munkaviszonyból már állapítottak meg ellátást, így nehéz megmondani. Pontos válaszhoz, le kellene írnod a konkrét munkában töltött időszakot, és hogy mennyi ideig voltál járadékon.
2014. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak FHT-t kaptam akkor.
2014. szept. 12. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint írtam munkaviszony, nem tényleges ledolgozott napok.
2014. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!