Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Konziról?...

Mit gondoltok a Konziról? Érdemes felvételizni?

Figyelt kérdés

Ma voltam a Konzi nyílt napján,és sokkal jobb volt minden, mint amire számítottam. De úgy gondolom egy hátránya van. Mondjuk hogy 100 gyerekből max. 5 lesz ismertebb és a többi meg nem él meg a zenélésből, és nem tanultak mást... Szeretném folytatni a zenét, de úgy, hogy ha esetleg nem jönne össze a "híresség", szóval a garantált szakma, akkor nem tudom mihez kezdenék. Van még egy kiszemelt gimnázium, ami érdekel, és ott folytathatnám a jelnyelv tanulását, a zenét és a színészkedés sem szorul ott háttérbe, sem a művészet. Ott viszont nincs túl sok idő különórákra... Mihez kezdjek?


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. nov. 26. 19:45
 1/2 anonim válasza:
Elősször is, melyik konzi, mert hidd el vannak borzasztó helyek is. Na már ha megvan a kiszemelt konzi aminek minőségi oktatása van akkor gondolkozz el azon, hogy tényleg ezzel szeretnél e foglalkozni egész életedbe, mert én is konziba tanulom és rengeten gondolják meg magukat félúton, na ha tényleg ezt akarod akkor csináld mert az, hogy sikeres zenész valaki ugye sok mindentől függ plusz elmehetsz zenetanárnak ami egy jó szakma.Ja és azt, hogy ha egyáltalán nem jön össze a zenés dolog ami ha zenetanárnak mész elég kicsi esély , akkor meg egyszerű a helyzet tanulj jól közismeretet és csinálj jó érettségit ennyi, g*ci kemény lesz a kettő dolgot egyszerre csinálni de ezt ahogy minden szakmabelinek neked is vállalnod kell.Remélem segítettem:)
2014. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm! :)
2014. dec. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!