Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam angolul h azert...

666.guardian.angel kérdése:

Hogy mondjam angolul h azert nem voltam suliba mert hanytam?

Figyelt kérdés
Angliaba jarok suliba es nem tudom h fogalmazzam meg..

2014. nov. 27. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
I was sick.
2014. nov. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hari, de akkor hogy tanulsz? :)
2014. nov. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Hát ez elég érdekes sulizás lehet. Szerintem amúgy úgy van, hogy: I wasn't at school, because I was sick. (azt nem muszáj elmondanod, mi bajod volt, de ha valóban el akarod mondani, azt hogy hánytál, akkor így mondanám: I wasn't at school, because I vomited!). Máskülönben, az engem is érdekelne, hogy hogy tanulsz! Remélem segítettem! :)
2014. nov. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sick már eleve jelent hányást is.
2014. nov. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oke koszi egyepkent itt ugy megy h (az en sulimba nemtom mashol ho gy) heti 25 ora tanitas. Van h penteken nem kell menni vagy csak fel napra, nem kemenykednek betuvel adjak a jegyeket de nem tesztekkel hanem beszedik a fuzeted amit altalaba ott is hagyhatsx hacsak nincs hazid. Azt majd most december elejen irom ezt a gcse-t. Ez az egyetlen de ezt majdnem minden tantargybol. Most 11 be vagyok es jovore megyek tovabb egy collegeba ami olyan mint egy masodik kozepsuli,valahogy igy, amgy nincs tulhajtas, nagyon segitokesz mindenki.
2014. dec. 1. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!